0216 354 0044Whatsapp
Kuka DizaynKuka DizaynKuka Dizayn
216 354 00 44
Adres Bilgilerimiz
Kuka DizaynKuka DizaynKuka Dizayn

İçki Standı İmalatı ve Tasarımları ile Özel Üretim

icki standı imalatı ve tasarımlar ile özel üretim

İçki Standı İmalatı nın Öncü Firması

İçki standı imalatı nın öncü firmalarından biri olan kuka dizayn geliştirmiş olduğu marka vizyonu ile işletmenizin daha fazla kişiye ulaşmasına öncelik etmektedir. içki standı imalatı içki ve yan ürünlerin satışında ve stoklanmasında üretici  ve satıcılar için büyük kolaylık sağlayan gerek açık alanda gerekse işletme içerisinde  kullanılabilen standlardır. Ortaya koymuş oldukları yüksek kaliteli hizmet anlayışı yanı sıra göz alıcı ve ilgi çeken tasarımlarıyla da  kitlelerin zihninde olumlu bir marka imajı yaratmayı  başaran kuka dizayn tasarım ekibi işine verdiği titizliği bir kez daha göz önüne seriyor.

Kuka Dizayn Bilgisayar Kontrollü CNC Makinelerde Size Kaliteli Hizmet Vermektedir

Kuka dizayn Müşterilerinden gelen talep ve istekler doğrultusunda  içki standı imalatı öncesi tasarımlarını oluşturmakla ilk adımı atar, beğeniye sunulmuş stand tasarımı görselleri kabul gördükten sonra proje ekibi sayesinde üretim dökümanları hazırlanarak bilgisayar kontrollü CNC makinelerde metal, akrilik, malzemelerin işlenmesi ile hassas üretim teknolojisini ortaya koymaktadır. usta zanaatkarların ince işçiliği  sayesinde makinelerin bile işlem yapamayacağı noktalarda el işçiliğini ön planda tutarak metal, ahşap, akrilik vb. gibi malzemeleri işlenmesinde öncül rol oynamaktadır

İçki ve Alkollü Ürün Satışlarda Standların Önemi

içki standı imalatı ürünlerin satış teşhir ve sunumunda çok önemli bir rol oynamaktadır.  içki ve yan  ürünlerin sergilendiği standlarda imalat malzemesi olarak farklı seçenekler tercih edilebilir. Metal, Akrilik, plastik enjeksiyon ve vakum yöntemiyle standı imalatı yapılmaktadır.

Güçlü Ekibimiz Sayesinde Size İçki Standı İmalatı Hizmeti Vermekteyiz

kuka dizaynın olarak size sunduğumuz  içki  standı imalatı önceliğimiz  öne çıkmak ,fark yaratmak ve işletmenizin daha fazla kişiye ulaşmasında etkili olmak. Rekabetçi dünya ekonomisinde  kuka dizayn çalışma ekibi bütün sınırları kaldırarak size yeni bir dünyanın kapılarını açıyor ve bunu yaparken  çalışma  azmi, inancı, güveni, disiplini ile müşterilerine hedeflediği yüksek kaliteli hizmet anlayışını bir kez daha gözler önüne seriyor.  müşterilerinin beklentilerine tam olarak cevap vermek isteyen marka bilinirliğinizi artıracak  akılda kalıcı ve özel nitelikli  içki standartları etkili biçimde  sunan, yaratıcılık heyecanına sahip, güncel trendleri takip eden ,kendini sürekli geliştiren, yeniliklere açık, iletişim yönü güçlü, genç ve dinamik ekibimizle işinize insani bir dokunuş katıyoruz. Teknoloji’nin sağladığı tüm imkanlardan faydalanırken farkı güçlü ekibimizle yaratıyoruz.

İçki Standı Çeşitleri İle Size En İyi Hizmeti Vermekteyiz

Her türlü ürün grubuna hitap eden kuka dizayn  çalışma ekibi içki standı imalatı konusunda ürünlarimiz , kioks, gondola, duvar tipi içki standı, bar, şaraplık gibi kullanılan ünitelerin tasarımdan  projeye  üretimden nakliye ve montaj aşamalarına kadar  olan süreci  kaliteli hizmet anlayışı ile başından sonuna takibini gerçekleştirerek hep yanınızda.  Bünyemizde bulundurmuş olduğumuz deneyimli montaj ustalarımızla içki standı imalatını sonlandırarak dünyanın her noktasına sevk edilmesi için özenle paketleme sandıklama ve sevkiyat aşamalarını tüm aksaklıklar göz önünde bulundurularak özenle takibini gerçekleştiriyoruz.

güçlü inancımızın, heyecanımızın ve başarı hikayemizin temeli insandır siz varsınız bizde varız.

ÜRÜNLER:

KİOKS

GONDOLA

DUVAR TİPİ İÇKİ STANDI

BAR

ŞARAPLIK

 

Bize Ulaşın

Telefon Bilgilerimiz: 0216 354 0044 Mobil: 0554 237 6600 Whatsapp Destek: Tıkla ve Yaz

Benzer Makaleleri İncele

Banko Üstü Şeffaf Bölme

Kozmetik Stand İmalatı

Sigara Standı İmalatı

Yorum Yaz