0216 354 0044Whatsapp
Kuka DizaynKuka DizaynKuka Dizayn
216 354 00 44
Adres Bilgilerimiz
Kuka DizaynKuka DizaynKuka Dizayn

Banko Üstü Şeffaf Bölme

banko üstü şeffaf bölme

Son günlerde dünyada ve ülkemizde görülmekte olan corona “covid-19” salgını neticesinde firmamız tarafından Rezidans, Otel, Banka, Güvenlik, Ofis, Market, Hastane, Eczane, v.b. ticari işletmelerde kullanılan banko ve masalar için ölçü ve taleplere özel üretim ayırıcı, şeffaf separatör imalatına başlanılmıştır.

Müşteri talepleri doğrultusunda yerinde ölçü alınarak istenilen özelliklere uygun üretim yapılmaktadır. Ayırıcı, Şeffaf seperatör Rezidans, Otel, Banka, Güvenlik, Ofis, Market, Hastane, Eczane, v.b. ticari işletmelerde çalışan ofis elemanlarınız, sekreter, güvenlik görevlisi, satış temsilcileriniz, kasiyerlerinizin, müşteri temsilcilerinizin sağlıklarını koruyarak müşteri ve misafirlerinizle ilgilenmesine devam etmesini sağlayacaktır.

Unutmayalım ki salgın sürecinin yoğun yaşandığı bu günlerde işletmenizdeki çalışanlarınızın ve işletmenize ziyaret veye ticaret için gelen müşterilerinizin birbirleri ile olan iletişimleri esnasında sosyal “fiziksel” mesafenin korunması önem sağlamakta bu korumayı müşteri ve çalışanınız arasına uygulayacağınız şeffaf bir seperatör, pleksi bir bölme veya masa üzerine koyacağınız bir ayırıcı panel sayesinde üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Talebiniz doğrultusunda şeffaf bölme, seperatör veya bölme üzerinde istemiş olduğunuz ekipmanı projelendirme ve imalat sürecinde üzerine uygulayabiliriz.

Yorum Yaz