0216 354 0044Whatsapp
Kuka DizaynKuka DizaynKuka Dizayn
216 354 00 44
Adres Bilgilerimiz
Kuka DizaynKuka DizaynKuka Dizayn

Kozmetik Stand İmalatı

kozmetik stand imalatı

Kozmetik Stand İmalatı

Kozmetik dünyası çok hızlı gelişen ve her geçen gün büyüyen ve yeni ürünlerin eklendiği bir dünyadır. Kozmetik stand imalatı ile bu dünyanın tanıtımlarını ön plana çıkaran kuşkusuz ki kozmetik stantlarıdır ve ürün teşhir modülleridir. Eğer sizde işletmeniz için bir kozmetik standı arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz.

Müşterilerinden Gelen Talep ve İstekler Kozmetik Standları Tasarımı

Kuka Dizayn Müşterilerinden gelen talep ve istekler doğrultusunda kozmetik standları tasarımlarını oluşturmakla ilk adımı atar, beğeniye sunulmuş stand tasarımları kabul gördükten sonra proje ekibi sayesinde üretim dokümanları hazırlanarak bilgisayar kontrollü cnc makinelerde ahşap, metal, akrilik, malzemelerin işlenmesi ile hassas üretim teknolojisini ortaya koymaktadır. Usta zanaatkarlerın ince işçiliği sayesinde makinelerin bile işlem yapamayacağı noktalarda el işçiliğini ön planda tutarak metal, ahşap, akrilik, cam, CTP, masif vb. gibi malzemeleri işlemektedir.

Kozmetik Standının Önemi

Kozmetik stand imalatı kozmetik ürünlerin satış teşhir ve sunumunda çok önemli bir rol oynamaktadır. Kuka Dizayn olarak stand üretimine başladığımız ilk günden bu yana renkli ve çekici tasarımlarla orta koyduğumuz kozmetik standlarımızla farkımızı ortaya koyuyoruz. Kozmetik ürünlerin sergilendiği standlarda imalat malzemesi olarak farklı seçenekler tercih edilebilir. Akrilik, masif ahşap, plastik enjeksiyon ve vakum yöntemiyle kozmetik standı üretimi yapılabildiği gibi markayı ön plana çıkarabilecek görsellerle desteklenen ışıklı ve ışıksız olarak ta kozmetik standı üretimi yapılabilmektedir.

Işıklı Stand Üretimi

ışıklı stand üretimi
ışıklı stand üretimi

Işıklı olarak üretilen kozmetik standlarında kullanılan trafo aydınlatma gibi ekipmanların teknik ve güvenlik olarak sertifikalandırılmış olan ürünlerden tercih edilmelidir stand üretimi için bu ekipmanların ısı, elektrik kaçağı ve yangın riskini minimize edecek test ve güvenlik kontrolleri yapılmış ekipmanlardan kullanılması gerekmektedir sertifikasız ve uluslararası standartlara uygun testlerden geçmemiş ekipmanların standlarda sergilenen kozmetik ürünlerin raf ömrünü etkilediği gibi ürününde ısıdan oluşabilecek kimyasal ve doğal yapısını bozmaktadır üretim kalitesi kadar müşterisinin ihtiyaç ve gereksinimlerini göz önünde bulunduran Kuka Dizayn çalışma ekibi kalite ve hizmet anlayışını bir kez daha ortaya koyuyor.

Kozmetik Stand İmalatı ile Marka Bilinirliğinizi Artırın

Kuka Dizaynın olarak size sunduğumuz kozmetik standları ile önceliğimiz müşterilerinin beklentilerine tam olarak cevap vermek isteyen marka bilinirliğinizi artıracak akılda kalıcı ve özel nitelikli kozmetik standartları etkili biçimde sunan, yaratıcılık heyecanına sahip, güncel trendleri takip eden, kendini sürekli geliştiren, yeniliklere açık, iletişim yönü güçlü, genç ve dinamik ekibimizle işinize insani bir dokunuş katıyoruz.  Teknolojinin sağladığı tüm imkânlardan faydalanırken farkı güçlü ekibimizle yaratıyoruz. Her türlü ürün grubuna hitap eden Kuka Dizayn çalışma ekibi kozmetik standı, parfüm standı, kozmetik ürün modülü imalatı gibi kullanılan ünitelerin tasarımdan projeye üretimden nakliye ve montaj aşamalarına kadar olan süreci kaliteli hizmet anlayışı ile başından sonuna takibini gerçekleştirerek hep yanınızda. Bünyemizde bulundurmuş olduğumuz deneyimli montaj ustalarımızla kozmetik stand imalatı üretimini sonlandırarak dünyanın her noktasına sevk edilmesi için özenle paketleme sandıklama ve sevkiyat aşamalarını tüm aksaklıklar göz önünde bulundurularak özenle takibini gerçekleştiriyoruz.

Güçlü inancımızın, heyecanımızın ve başarı hikâyemizin temeli insandır siz varsınız bizde varız.

Ürünlerimiz:

  • Duvar Tipi Kozmetik Standı
  • Makyaj Standı
  • Gondola Kozmetik Standı
  • Satış Kiosku
  • Masa Üstü Kozmetik Standı
  • Parfüm Standı
  • Kozmetik Stand Modülü
İletişim ilgilerimiz:

Telefon: 0216 354 0044 GSM: 0554 237 6600 Whatsapp: Tıkla ve Yaz

Benzer Yazılar

Banko Üstü Şeffaf Bölme

Ofiste Çalışırken Virüsten Korunmanın Yolu Masa Üstü Siperlik

Yorum Yaz