0216 354 0044Whatsapp
Kuka DizaynKuka DizaynKuka Dizayn
216 354 00 44
Adres Bilgilerimiz
Kuka DizaynKuka DizaynKuka Dizayn

Ofiste Çalışırken Virüsten Korunmanın Yolu Masa Üstü Siperlik

ofiste çalışırken virüsten korunmanın yolu masa üstü siperlik

Covid-19 salgını birçok çalışanın açık ofislerde kendilerine ait alanları olmadığı için kendilerini izole edememeleri nedeni ile çalışma alanlarından uzaklaşarak evlerinde çalışmaya zorladı.

düşünüldüğü gibi alt yapısı oluşturulmamış evde çalışma düzeni istenildiği gibi sonuç vermedi ve iş akışında sorunlar olmasına yol açtı, oysaki açık ofiste çalışanların masasına yapılabilecek olan şeffaf pleksi koruyucu siperlik çalışanın etrafını kapatarak diğer çalışanlarla olan teması minumuma indirecektir. virüse karşı yapılan bu şeffaf koruyucu siperlik temizlenme açısından da oldukça kolaylık sağlamaktadır.

gıda sektöründe de yaygın olarak kullanılan pleksi (akrilik) levhalar çalışanlarınızın sağlığı için oldukça uygun bir materyel, masa üstü şeffaf virüse karşı koruyucu olan bu panellerin şeffaf olması görüş mesafesini kısıtlamayarak ofis içerisindede kullanımı oldukça kolaylaştırıyor.

şeffaf panellerin pleksi glass olan malzemeden yapılması ofis içerisinde kırılma ve yaralanma riskinide ortadan kaldırmaktadır.

Yorum Yaz